wtorek, 31 października 2017

Kurosawa tomy 9-11 [koniec]

Witam witam, Halloween się zbliża~~!
Na tą okazję, dziad się do nas odezwał, żeby nas postraszyć. I udało mu się, bo poprosił, żeby ktoś naskrobał kilka zdań na aktualkę, której i tak nikt nie przeczyta. Nie miałam weny, ale ale... Zaczęła się rozmowa, ponieważ ja, Emson i Loud wybierałyśmy się na Animecona i chciałyśmy zabrać ze sobą Edka, ale z nim to nigdy nic nie wiadomo. Musi się uczyć, biedaczysko (praca magisterska się sama nie napisze :( ). Ale reszta się pojawiła, więc jestem super happy. Przebrałam się za gorszą wersję sejlorek (pro englisz) w potarganej peruce. Jak widzieliście tam wilkołaka, wampira i licbuskę z kolorowymi włosami to macie szczęście, że nie wpadliście na pomysł, żeby do nich podejść. Ale tak ogółem zabawa była przednia, bo nie było dziada so... To chyba na tyle, za bardzo jadę po szefostwie, baj!

Cesarzovo, ten po lewej też krytykował dziada :D

CesarzoVa niestety zdążyła uciec, więc jej konstruktywna krytyka nie spotka się jeszcze z "nagrodą" od szefostwa, którego istnienie sobie wymyśliła. Jako że zniknęła z pola widzenia, w spokoju można napisać resztę aktualki, a jest o czym pisać, gdyż w tym miesiącu, po 2 latach i 3 miesiącach od początku istnienia grupy, zakończyliśmy nasz pierwszy projekt. Tak jest, w tym miesiącu mamy dla was ostatnią w serii przygodę Kurosawy. To była długa przeprawa, lecz w końcu udało się nam ją ukończyć. Co tym razem spotka naszego bohatera o wyrazistej szczęce? Bez dużego spoilerowania mogę zdradzić, że dojdzie do wspaniałej bitwy, ale żeby dowiedzieć się więcej, należy przeczytać ostatnie 3 tomy. Jako że Kurosawa jest jednym z moich ulubionych tytułów to miałem dużą frajdę z robienia tej mangi (jednak czytanie kilka razy tej samej mangi nie jest takie złe :D). Mam nadzieję, że tym nielicznym osobom, które miały szansę natknąć się na tego bloga i nie szukały kolejnego gimba ratującego świat, ani cycatych dziewczyn 2D :D, spodobała się seria o przygodach pewnego mężczyzny w średnim wieku. Co prawda manga jest skończona, ale odbyło się to kosztem jakości i brakiem redrawów (inaczej prawdopodobnie ciągle bylibyśmy na 3 tomie). Jeśli ktoś chciałby zmienić ten stan rzeczy, to mamy zarówno rawy, jak i wszystkie strony w formacie psd, co umożliwi przeniesie tekstu na porządnie zredrawowane strony.

A teraz standardowo zapraszamy do lektury i pobierania rozdziałów :)

Kurosawa Tom 9
Kurosawa Tom 10
Kurosawa Tom 11 [koniec]

W najbliższej przyszłości planujemy dokończyć 5 epizod Umineko (każdy typesetter chętny do pomocy jest zawsze mile widziany). Jednak ten cel zostanie osiągnięty w najlepszym wypadku na przełomie  stycznia i lutego 2018.

Pozdrawiamy,
FKMTTeam

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza