środa, 5 lipca 2017

Drugie urodziny naszej grupki, Kurosawa Tom 5, Seacats Epizod 5: Rozdziały 14-17

Cześć,
w tym miesiącu upływa drugi rok "funkcjonowania" naszej grupki. Z tej okazji mamy dla Was kolejny, już piąty, tom Legendy Najsilniejszego Mężczyzny oraz cztery rozdziały Umineko. Można je pobrać z poniższych linków, a dotychczas zrobione przez nas rozdziały tych mang nie znajdują się już w zakładce "Zassij rozdziały" tylko w zakładce danego projektu. Zapraszamy do lektury.

Kurosawa Tom 5
Seacats EP5 Rozdział 14
Seacats EP5 Rozdział 15
Seacats EP5 Rozdział 16
Seacats EP5 Rozdział 17Oto jedyna niesucha część tej aktualki, czyli parę słów od naszej korektorki Cesarzovej:
Hej! Dzięki, że nas czytacie! Co prawda kończymy właśnie dwa latka, ale ja tu jestem dopiero prawie rok, za parę tygodni będę miała swoją rocznicę! Jest to dla mnie szczególnie ważne, bo to właśnie w FKMT zaczynałam swoją przygodę z mangami. Dziękuję Dziadowi, który nauczył mnie dobrze korektować, który był na tyle wyrozumiały, żeby pozwolić mi próbować type i tłumaczenia i z którym genialnie się pisze. Masie za fascynujące rozmowy na discordzie, Feebo za makao. Wszystkim w grupie za bycie w niej i tak częste odzywanie się! Szczególnie podziękowania należą się Loud, którego wkręciłam w robienie mang i nawet zaangażowałam w życie grupy! Arigatou Wam wszystkim!


Ogłoszenia:
- po padnięciu CMa/cmmoe, poszperaliśmy trochę po Internetach i w zakładce Umineko umieściliśmy rozdziały 1 i 2 epizodu, które udało nam się znaleźć. Epizody 3 i 4 nigdy nie były wydane, aczkolwiek jest dostępne ich polskie tłumaczenie. Jeśli ktoś chce, to można je śmiało brać.
- od 16 rozdziału Umineko jakość skanów ulega w naszej skromnej ocenie poprawie.

Tradycyjnie przypominamy, że rozdziały online można przeczytać na stronie bato.to (wymagana darmowa rejestracja). Warto tam zaglądać, gdyż rozdziały lądują tam od razu po zrobieniu, a ponadto niektóre inne polskie grupy też tam udostępniają swoje rozdziały.

Pozdrawiamy,
FKMTTeam

2 komentarze :

  1. Wszystkiego najlepszego! Niech wasza grupa bedzie mniej martwa niz zwykle. PS. Zrobiles blad: "czwarty rozdzialy" :D

    OdpowiedzUsuń