wtorek, 19 lipca 2016

Urodziny grupy :) + rozdziałY <- liczba mnoga

Hej!
     Aktualka miała być w niedzielę i dzisiaj, ale jesteśmy leniwi i to mogło się skończyć tylko w jeden sposób! Jest tylko jedna aktualka i jest ona dzisiaj.
     Mamy dla Was pierwszy raz w historii istnienia tej grupki, uwaga, werble, aż trzy rozdziały! Pytanie jakie się nasuwa, to właściwie dlaczego robimy aktualkę dzisiaj? Otóż, drodzy czytelnicy (ciągle łudzimy się, że ktoś to czyta), dzisiaj mija dokładnie rok, odkąd nasza grupka wydała swój pierwszy rozdział. Wszelkie życzenia mile widziane :). Wiemy, że inne grupy chwalą się ile rozdziałów wydały w przeciągu ostatniego roku, no ale cóż, liczba zrobionych przez nas rozdziałów nie jest jakaś powalająca. Aczkolwiek idziemy powoli do przodu, a to jest najważniejsze!
     To wszystko z jakże interesujących i wyczekiwanych przez wszystkich ogłoszeń (i tak pewnie większość z was szuka od razu hiperlinków i omija ten tekst), więc pozostaje nam tylko zaprosić do lektury i pobierania rozdziałów.

Seacats EP4 Rozdział 29 (bonus)
Seacats EP5 Rozdział 2
GTO Paradise Lost Rozdział 19

Rodzina Ushiromiya jak zwykle przy przyjemnych rozmowach :)
Update: Kurde, nie może być tak, że rocznicowa aktulka obejdzie się bez naszego głównego projektu, od którego wszystko się zaczęło. Dlatego dorzucamy do puli jeszcze 15 rozdział Kurosawy, który pobrać można z poniższego linku :)

Kurosawa Rozdział 15


     W tym miejscu zawsze zapraszaliśmy chętnych do zgłaszania się. Lecz tym razem nie poszukujemy korektorów. Nie macie pojęcia, jak jest mi smutno, kiedy muszę komuś powiedzieć, że nie przyjmę go do grupy, ponieważ wszystkie projekty są w pełni obsadzone? :(
     Niemniej jednak: tłumacze, edytorzy, typesetterzy oraz ludzie, którzy nic nie umieją, a chcieliby typesettować, są dalej bardzo mile widziani.

Pozdrawiamy,
FKMTTeam

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz