sobota, 8 sierpnia 2015

Więcej spiczastych nosów, ZAWY itp. :D


Witam wszystkich!
    Dzisiaj niestety nie mamy dla was nowego rozdziału Kurosawy, ale po zgubieniu się w internetach znaleźliśmy... anime na postawie mangi N. Fukumoto z POLSKIMI NAPISAMI! A konkretnie mowa tu o Gyakkyou Burai Kaiji, czyli Hazardowym wyrzutku Kaijim.
Oto Kaiji, czyli główny spiczasty nos serii.

    Itou Kaiji to 23-letni obibok, który całe dnie spędza na uprawianiu hazardu i piciu, a swoje porażki wyżywa na specyficznych, drogich samochodach (Przecież na pewno ich posiadacze nie są dobrymi ludźmi!). Jednak Kaiji popełnił jeden, bardzo poważny błąd - poręczył pożyczkę swojego kolegi z pracy (Oczywiście było to wtedy, kiedy Kaiji jeszcze zaciągał swój leniwy tyłek do roboty). Niestety ślad po znajomym zaginął, a Kaijiego odwiedza lichwiarz Endou w celu odzyskania pieniędzy. Biedaczek nie ma jak spłacić pożyczonych 300 000Y, nie wspominając już o naliczonych odsetkach! Wraz z nimi dług wynosi okrągłe 3 850 000Y (witaj w świecie lichwiarzy, Kaiji). Szczęśliwym trafem zamiast skazywać Kaijiego na dożywotnie spłacanie długu, Endou proponuje mu wzięcie udziału w jednodniowej grze, dzięki której nasz bohater nie tylko może spłacić swój dług, lecz także zarobić kwotę rzędu 10 milionów jenów! Jaki los czeka Kaijiego na statku nadziei "Espoir"? Przekonaj się sam.

    Linki do pierwszego i drugiego sezonu Kaijiego można znaleźć w zakładce "Anime", dzięki czemu nie zaginą one w morzu postów.

    Zaistniała sytuacja umożliwia grupie podjęcie się przetłumaczenia trzeciego i kolejnych sezonów Kaijiego, pod warunkiem, że znajdą się chętni do pomocy, a w szczególności ludzie parający się czyszczeniem rozdziałów lub wstawianiem tekstu w dymki. .

Miłego oglądania życzy,
FKMTTeam

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz